Krister (?), Wałbrzych (?), Śląsk, ok. poł. XIX w.

575.00

FILIŻANKA

Porcelana, złocenie, malatury naszkliwne; wys. filiżanki: 10,5 cm; średn. spodka: 14,9 cm
Sygnowana: kobaltem podszkliwnie pionowa kreska.
Filiżanka typu Freundschaftstasse z napisem der Haussfrau.

SKU: 360818 Kategorie: ,