KPM Berlin, ok. 1800-05

920.00

FILIŻANKA ZE SPODKIEM

Porcelana, malatury naszkliwne; wys. filiżanki 7,5 cm; średn. filiżanki: 9 cm (z uszkiem); średn. spodka: 14,4 cm
Sygnowane: filiżanka – kobaltem podszkliwnie berło | naszkliwnie: _ | naszkliwnie: 18., | wycisk w masie: 29 | wycięte | | spodek:filiżanka – kobaltem podszkliwnie berło | naszkliwnie: _ | naszkliwnie: 18., | wycisk w masie: 12 | wycięte | | Stan zachowania: przetarcia malatur.

SKU: 360817 Kategorie: ,