GRACZYŃSKI Józef (1866 Czempin – 1939 Poznań)

1,035.00

SYRENA

Akwarela, papier; 27,2 x 30 cm
Sygnowany l.d.: Józef Graczyński, śr.d.: SYRENA

SKU: 360791 Kategorie: ,