KOSTKA Jan (1859-1937)

1,725.00

SOSNY W ŚWIETLE ZACHODZĄCEGO SŁOŃCA

Olej, tektura; 20,5 x 30,5 cm
Sygnowany l.d.: J. Kostka

SKU: 360790 Kategorie: ,