Europa (Włochy lub Niemcy), l. 30-te XX w.

2,300.00

OŁÓWEK AUTOMATYCZNY

Złoto pr. 585, metal;
dł. 12,5 cm; waga całkowita: 21g.
Puncowany: 585 | głowa sowy | w prostokącie: W, główka w chustce
zwrócona w prawo, 3

SKU: 360782 Kategorie: ,