920.00 zł
LICHTARZ
Srebro pr. 13;waga: 205 g.;wys. 24,7 cmSygnowany: w prostokącie – NH (?) | w kartuszu nieczytelna próba wiedeńska dla srebra pr. 13Stan zachowania: naprawy na tralce.