BRUNO WENDT Niemcy, 1. poł. XX w.

2,300.00

KROWY NAD RZEKĄ

Olej, płótno;
29 x 37 cm
Sygnowany p.d.: Bruno Wendt

SKU: 360747 Kategorie: ,