Malarz NIEMIECKI XVIII/XIX w.

3,450.00

PASTERZ ZE ŚPIEWNIKIEM, LATARNIĄ I ROGIEM

Olej, płótno dublowane;
53 x 37, 5 cm

SKU: 360745 Kategorie: ,