SARNOWICZ Aleksander (1878-1938)

2,070.00

PEJZAŻ Z SOWĄ PRZY RUINACH ZAMKU

Olej, sklejka;
25 x 35,5 cm
Sygnowany p.d.: A.S.

SKU: 360743 Kategorie: ,