460.00 zł
NÓŻ
Trzonek: srebro pr. 84; ostrze metal platerowany i złocony;
dł. 31, 8 cm
Trzonek puncowany: w przylegających prostokątach 84 i nieczytelny herb miasta.
Stan zachowania: odpryski warstwy srebrzenia.