LINT Louis Van

2,300.00

PEJZAŻ Z RZEKĄ I ZACUMOWANĄ ŁÓDKĄ

Olej, deska;
24 x 32 cm
Sygnowany p.d.: L. Van Lint

SKU: 360705 Kategorie: ,