6,095.00 zł
PEJZAŻ LETNI Z DRZWAMI NAD RZECZKĄ
Olej, płótno; 79,5 x 99,5 cm
Sygnowany l.d.: Fr. Kwiatkowski
Ukończył wydział sztuk pięknych Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu (1951). Był członkiem Grupy Kujawskiej, ugrupowania artystycznego działającego w latach 1952-1975.