Święta

3,450.00

Europa Środkowa (Śląsk?), 1. poł. XVIII w.

Drewno polichromowane i złocone; wys.: 20,5 cm
Stan zachowania: odpryski polichromii na szacie, ułamane trzy palce lewej ręki.
Najprawdopodobniej jest to rzeźba przedstawiająca królową św. Elżbietę Węgierską.

SKU: 360605 Kategorie: ,