Filiżanka z koszami róż i pochodniamiFILIŻANKA Z KOSZAMI RÓŻ I POCHODNIAMI

1,180.00

Porcelana, złocenie, malatury naszkliwne; wys. 10,5 cm

Sygnowana kobaltem podszkliwnie: H Stan zachowania: przetarcia złoceń, pęknięcie ścianki.

SKU: 360603 Kategorie: ,