Wyświetlanie 196–210 z 367 wyników
Anton SERAFIN
3,220.00 złJAJKO WIELKANOCNE Z MARIĄ MAGDALENĄ, Rosja, XIX/XX w.
1,150.00 złJAJKO WIELKANOCNE Z MARIĄ MAGDALENĄ, Rosja, XIX/XX w.
Drewno, malatury, złocenie; wys. 10 cm
IKONA MARYJNA, Rosja, XIX w.
460.00 złIKONA, WELON MATKI BOŻEJ (POKROW), Rosja, XVIII w.
460.00 złIKONA PODRÓŻNA, Rosja, XVIII w.
920.00 złIKONA PODRÓŻNA MAKI BOŻEJ TICHWIŃSKIEJ, Rosja, XIX w.
944.00 złIKONA PODRÓŻNA MAKI BOŻEJ TICHWIŃSKIEJ, Rosja, XIX w.
Mosiądz, niebieska emalia, 11,3 x 9,7 cm
IKONA, PŁASZCZ MATKI BOSKIEJ, Rosja, XIX w.
11,500.00 złIKONA, CHRYSTUS PANTOKRATOR, Rosja, ok. 1870
2,300.00 złIKONA, CHRYSTUS PANTOKRATOR, Rosja, ok. 1870
Tempera, deska, okład srebrzony, złocony, 31,5 x 27 cm
IKONA ŚW. MIKOŁAJ CUDOTWÓRCA, Rosja, XIX w.
5,520.00 złIKONA Z SZEŚCIORGIEM ŚWIĘTYCH, Rosja, XVIII/XIX w.
2,300.00 złIKONA Z SZEŚCIORGIEM ŚWIĘTYCH, Rosja, XVIII/XIX w.
Tempera, deska, nimby mosiężne, 31 x 27 cm
IKONA, ŚW. MIKOŁAJ CUDOTWÓRCA, Rosja, XIX w.
2,530.00 złIKONA, ŚW. MIKOŁAJ CUDOTWÓRCA, Rosja, XIX w.
Tempera, deska, okład mosiężny; 35,5 x 30,5 cm
IKONA W KIOCIE, CHRYSTUS PANTOKRATOR, Rosja, pocz. XX w.
3,220.00 złIKONA W KIOCIE, CHRYSTUS PANTOKRATOR, Rosja, pocz. XX w.
Tempera, deska; okład mosiężny, srebrzony, złocony; 13,5 x 11,5 cm; ramka drewniana, złocona, kiot drewniany z przeszklonymi drzwiczkami, obwiedzionymi podwójną mosiężną taśmą; 25 x 23 cm
IKONA, ŚW. ALEKSY MOSKIEWSKI I JULIANNA NIKOMEDYJSKA, XIX w.
2,875.00 złIKONA, ŚW. ALEKSY MOSKIEWSKI I JULIANNA NIKOMEDYJSKA, XIX w.
Tempera, deska; 38 x 58,5 cm
IKONA, MATKA BOSKA TYCHWIŃSKA, Rosja, pocz. XIX w.
4,025.00 złIKONA, MATKA BOSKA TYCHWIŃSKA, Rosja, pocz. XIX w.
Tempera, złocenie, deska; 17,5 x 15 cm
IKONA MATKI BOŻEJ „UKÓJ MÓJ SMUTEK”, Rosja, poł. XIX w.
1,380.00 złIKONA MATKI BOŻEJ „UKÓJ MÓJ SMUTEK”, Rosja, poł. XIX w.
Tempera, złocenie, deska; 17,5 x 14 cm