Wyświetlanie 961–975 z 1214 wyników
MEDAL, GEORGES-LOUIS LECLERC, COMTE DE BUFFON, 1888
115.00 złMEDAL, GEORGES-LOUIS LECLERC, COMTE DE BUFFON, 1888
Brąz srebrzony, śr.50 mm
A: głowa w lewo; Ges L. LECLERC COMTE DE BUFFON; sygnatura: E. DUBOIS F
R: wieniec dębowy: napis: NÉ A MONTBAR 1707…
MEDAL, ZASŁUŻONY DLA STOWARZYSZENIA NIEMIECKICH HODOWCÓW MAŁYCH ZWIERZĄT W MÄHREN
345.00 złMEDAL, ZASŁUŻONY DLA STOWARZYSZENIA NIEMIECKICH HODOWCÓW MAŁYCH ZWIERZĄT W MÄHREN
Brąz złocony, śr. 48 mm
A: orzeł, napis: VERBAND DEUTSCHER KLEINTIERZUCHTVEREINE IN MÄHREN
R: laur, napis: FÜR VERDIENSTVOLLE LEISTUNGEN
MEDAL, STOWARZYSZENIE SPORTU I TECHNIKI ZA DOSKONAŁĄ WYDAJNOŚĆ, NRD
172.00 złMEDAL, STOWARZYSZENIE SPORTU I TECHNIKI ZA DOSKONAŁĄ WYDAJNOŚĆ, NRD
Brąz, złocenie, emalia, śr. 60 mm, zawieszka
A: GESELLSCHAFT FÜR SPORT UND TECHNIK
R: FÜR HERVORRAGENDE LEISTUNGEN
MEDAL, KRÓLEWSKIE KOŁO PRZYJACIÓŁ LIRYKI, BRUKSELA, 1867
977.00 złMEDAL, KRÓLEWSKIE KOŁO PRZYJACIÓŁ LIRYKI, BRUKSELA, 1867
Srebro, waga 44 g, śr. 50 mm, zawieszka w formie korony
A: nakładka: lira z wieńcem, napis: CERCLE ROYAL DES AMIS LYRIQUES BRUXELLES
R: wyryte: Fondation de 1838 CERLE ROYAL 1867 sous la presidence de J. REGNIER
Roger PLIN
230.00 złRoger PLIN
MEDAL, ŚWIĘTY FIAKRIUSZ, 1970
Brąz, śr. 92 mm
A: święty z wiosłem; napis: SAINT FIACRE; sygnatura: R. PLIN
R: alegoria wiatru, chmury, napis: XIIIe CENTE NAIRE 670-1970
MEDAL NA CHRZEST, Niemcy, XVIII/XIX w.
115.00 złMEDAL NA CHRZEST, Niemcy, XVIII/XIX w.
Cynk, śr. 40 mm, zawieszka
A: popiersie Jana Chrzciciela w lewo; napis: EIN HERR ENIE GLAUBE EINE TAUFE EPHES. 4. V. 5.
R: Chrzest Chrystusa, napis: SELIG. WER GLAUBT U. GETAUFT IST.; sygnatura: DRENTWEST
Medal, HASH HOUSE HARRIER WARSAW
57.00 złPLAKIETA, SERCE JEZUSOWE, Polska, pocz. XX w.
172.00 złPLAKIETA, SERCE JEZUSOWE, Polska, pocz. XX w.
Cyna srebrzona, śr. 85 mm
Napis: SERCE JEZUSA RATUJ PRZEMYSŁ CHRZEŚCIJANSKI
Kontra, zawieszka, na rewersie wyryte: L.K.
Joseph WITTERWULGHE
287.00 złJoseph WITTERWULGHE
PLAKIETA, KRÓLOWE BELGII, 1910
Brąz srebrzony; 50 x 60 mm
A: trzy popiersia w prawo, wyżej napis: NOS TROIS REINES, sygnatura: J. WITTERWULGHE
R: gałązka z szyldem, wokół napis: ROYAVME DE BELGIQVE
Godefroid DEVREESE
487.00 złGodefroid DEVREESE
MEDAL, PROTEKTORAT INSTYTUTU PROWINCJI BRABANCJA
Brąz srebrzony; 79 x 45 mm
A: Siewca; napis: LE TRAVAIL est la Loi de la Lumanité; sygnatura: G.DEVREESE
R: PROTECTORAT DE L’INSTITUT DE PROVINCIAL DU BRABANT BERCHEM ST AGATHE A MONSIEUR O. FLASSCHOEN
Na racie wybite: J. FONSON
Pudełko
Godefroid DEVREESE
287.00 złGodefroid DEVREESE
MEDAL, MODERNIZACJA KANAŁU BRUKSELA-SKALDA, 1954
Brąz, 73 x 71 mm
A: okręt pod mostem, napis: CANAL ET INSTALLATIONS MARITIMES BRUXELLES – ZEEKANAL HAVENINRICHTINGEN BRUSSEL JUIN 1955 JUNI
R: Filip II we wnętrzu, data 1561, napis: HINC VENIT RERUM MIHI COPIA; sygnatura: G.DEVREESE
Na rancie wybite: FONSONI
EugÈene Jean de BREMAECKER
287.00 złEugÈene Jean de BREMAECKER
PLAKIETA, KRÓLEWSKI TEATR DE LA MONNAIE W BRUKSELI, 1950
Brąz, 55 x 70 mm
A: grające postaci, napis: THEATRE ROYAL DELA MONNAIE; sygnatura: Eug. I. de Bremaecker
R: gładki
Godefroid DEVREESE
690.00 złGodefroid DEVREESE
PLAKIETA, POŻEGNANIE, 1917
Brąz srebrzony; 60 x 70 mm
A: z lewej kobieta z dzieckiem na polu, z prawej korowód, napis: Nous les sauverons!; Colonies de Débiles G. DEVREESE 1917
R: przed domem ojciec żegnający dzieci, napis: APRES L’ABSENCE; G. DEVREESE
Na rancie wybite: FONSON & Cie
PLAKIETA, DZIECI KRÓLEWSKIE, Belgia, Fonson, 1915
690.00 złPLAKIETA, DZIECI KRÓLEWSKIE, Belgia, Fonson, 1915
Miedź srebrzona; 50 x 70 mm
A: troje dzieci w popiersiu, napis: LES ENFANTS ROYAUX; sygnatura: J.DELPORTE
R: gałązka z szyldem, napis: ROYAVME DE BELGIQUE; znak wytwórcy: FONCON et Co
Na rancie wybite: 108
Albert CLARENS
690.00 złAlbert CLARENS
PLAKIETA, POMOC SIEROTOM WOJENNYM, po 1914
Waga 78 g, 65 x 46 mm
A: kobieta z dzieckiem, sygnatura: A. CARLENS
R: napis: OEUVRE NATIONAL DES ORPHELINS DE LA GUERRE | LA FLEUR DE L’ORPHELIN OEUVRE DE DOTATION