Wyświetlanie 11101–11115 z 11733 wyników
Medalik pamiątkowy na koronację NMP na Królową Polski, 1883
230.00 złMedalik pamiątkowy z Papieżem Piusem IX, 1875
173.00 złMedalik – Naśladowanie Chrystusa, XIX w.
230.00 złMedalik benedyktyński, XVIII w.
403.00 złCudowny medalik, XIX w.
173.00 złMedal VI Biennale Krajobrazu Polskiego, 1979
173.00 złMedal 1000 lat Monety Polskiej, 1966
115.00 złMedal 1150-lecie Cieszyna, 1960
115.00 złMedal 500-lecie Powrotu Gdańska, 1956
173.00 złMedal Pracownie Konserwacji Zabytków
35.00 złMedal Witold Wyspiański
173.00 złMedal Stanisław Barylski
288.00 złMedal Centrum Zdrowia Dziecka
35.00 złZygmunt August, 1980
920.00 złK. Stryjkowski
2,300.00 zł