Wyświetlanie 796–810 z 1016 wyników
MODLITEWNIK, Polska, XIX/XX w.
345.00 złDZIEJE NARODU POLSKIEGO
230.00 złJan Stanisław JABŁONOWSKI
690.00 złSZTAMBUCH UCZENNICY U SIÓSTR BENEDYKTYNEK WE LWOWIE, 1902 – 1907
1,150.00 złSZTAMBUCH UCZENNICY U SIÓSTR BENEDYKTYNEK WE LWOWIE, 1902 – 1907
Oprawa niebieski aksamit, 19 cm, z brązowym, srebrzonym, złoconym okuciem
THEATRUM POETICUM ET HISTORICUM
7,475.00 złMAPA PERSJI, Johann Baptist Homann, Norymberga, 1724
1,150.00 złMAPA PERSJI, Johann Baptist Homann, Norymberga, 1724
Miedzioryt kolorowany akwarelą, 50 x 58,5 cm (arkusz)
KARTA POLOWA LEGIONÓW
57.00 złMadeleine-Angélique de GOMEZ
2,070.00 złSIELANKI POLSKIE, 1778
1,725.00 złSIELANKI POLSKIE, 1778
Z różnych autorów zebrane a teraz świeżo dla pożytku y zabawy czytelników po raz trzeci przedrukowane. Koperstychami ozdobione
Charles ROLLIN
575.00 złKORESPONDENT KRAJOWY I ZAGRANICZNY, Warszawa, 1793
1,725.00 złDZIEŁA JANA ŚNIADECKIEGO
345.00 złBIBLIOTEKA KLASYKÓW ŁACIŃSKICH
Na język polski przełożonych, wydana przez Edwarda hr. Raczyńskiego, tom IV, Zygmunt Schletter, Wrocław 1839
Madeleine-Angélique de GOMEZ
517.00 złNOWOROCZNIK POLSKI PŁCI PIĘKNEY POŚWIECONY, Warszawa, 1833
920.00 złNOWOROCZNIK POLSKI PŁCI PIĘKNEY POŚWIECONY, Warszawa, 1833
W drukarni b. Kom. Rząd. Ośw. i Wyz. Religijnych. Na teraz D. Dzierożyńskiego; staraniem i nakładem tegoż