Wyświetlanie 811–825 z 978 wyników
ZESPÓŁ LISTÓW I DOKUMENTÓW RĘKOPIŚMIENNYCH
40,250.00 złSUMMARYUSZ ALBO INACZEJ INFORMACYA IN CAUSA NECIS S.P. IMPANA SAMUELA GOSŁAWSKIEGO COMPENDIOSE ZEBRANA 1706
1,725.00 złSUMMARYUSZ ALBO INACZEJ INFORMACYA IN CAUSA NECIS S.P. IMPANA SAMUELA GOSŁAWSKIEGO COMPENDIOSE ZEBRANA 1706
Okoliczności zabójstwa miecznika zatorskiego Samuela Gosławskiego właściciela dóbr Glisna, zabitego przez brata Jana z powodu sporu o podział majątku
s.10
PROTEST PODSĘDKA ŁUCKIEGO HRENNICKIEGO, 1596
1,725.00 złPROTEST PODSĘDKA ŁUCKIEGO HRENNICKIEGO, 1596
Przeciw zapisowi Leszniowskiej, 1596
Po rusku, 1 arkusz (s.4)
DOKUMENT, Polska, 1611
920.00 złDISPOSITIONES J.J. M.M. KONIECPOLSKICH ab Ao 1590, ad Ao 1717 collectae
4,600.00 złDISPOSITIONES J.J. M.M. KONIECPOLSKICH ab Ao 1590, ad Ao 1717 collectae
Spis dokumentów dotyczących Koniecpolskich za lata 1590- 1594, 1620-1634
Rękopis po łacinie; s.14
USTALENIE GRANIC DÓBR KAPITUŁY KOLEGIATY ŚW. MICHAŁA NA WAWELU
6,900.00 złUSTALENIE GRANIC DÓBR KAPITUŁY KOLEGIATY ŚW. MICHAŁA NA WAWELU
We wsiach Niedźwiedź, Kępa, Brończyce
POZEW BOGUSZA STRACZYŃSKIEGO, 1596
1,035.00 złPOZEW BOGUSZA STRACZYŃSKIEGO, 1596
Po rusku, s. 2, o spadek po małżonce Barbarze Zbaraskiej, 600 kop groszy litewskich pożyczonych księciu Czartoryskiemu
ROZLICZENIE CZEŁADZIŃSKIEGO Z WYKONANIA DEKRETU TRYBUNAŁU KORONNEGO, 1735
2,875.00 złDOKUMENT PO RUSKU, Południowo-wschodnia Polska, XVI/XVII w.
920.00 złZBIÓR DOKUMENTÓW RĘKOPIŚMIENNYCH DOTYCZĄCYCH PIASECZYŃSKICH
28,750.00 złEXTRAKT REMANENTOWYCH MATERIAŁÓW ŻUPY DROHOBYCKIEJ, 9.06.1809
1,725.00 zł199 POCZTÓWEK, 1 poł. XX w.
4,370.00 zł199 POCZTÓWEK, 1 poł. XX w.
Pocztówki polskie z lat 1900 – 1950, większość z początku wieku, adresowanych do Mieczysława Rojka, Warszawa, Łomża i Toli Biernackiej, Trzemeszno, ze zdjęciami portretowymi, podmalowanymi
Władysław HOLEWIŃSKI
3,220.00 złWładysław HOLEWIŃSKI
O ZOBOWIĄZANIACH PODŁUG KODEKSU NAPOLEONA, 1875
WYKŁAD TYTUŁU III I IV KSIĘGI TRZECIEJ
Warszawa. Staraniem i nakładem Redakcyi Biblioteki Umiejętności Prawnych 1875
s.408+X, 21,5 cm oprawa twarda, grzbiet skórzany z tłoczeniami, złoceniami
PROTOKÓŁ KOMISJI, 1.09.1806
575.00 złPROTOKÓŁ KOMISJI, 1.09.1806
W sprawie inwentaryzacji majątku Derzów,
Rękopis po łacinie, s.4 (1 arkusz), stempel opłaty skarbowej 15 grajcarów
DOKUMENTY RĘKOPIŚMIENNE RODZINY PAYGERT
4,370.00 zł