Wyświetlanie 976–978 z 978 wyników
CYCERON
345.00 złCYCERON
Marci Tullii Ciceronis
XIV auserlesene Reden: nebst einer Zugabe Livianischer Reden und einem Anhange dreyer Briefe
herausgegeben von Joh. Michael Heinze Rect. des Michaelei zu Lüneburg
Lemgo: Meyer, 1767
Oprawa twarda; 19 x 12 cm; s 610+26
ŻYWOTY ŚWIĘTYCH i ŚWIĘTA NA GRUDZIEŃ, STYCZEŃ i LUTY
1,150.00 złŻYWOTY ŚWIĘTYCH i ŚWIĘTA NA GRUDZIEŃ, STYCZEŃ i LUTY
Oficyna Synodu, Moskwa, 1854
40 x 26 cm, oprawa w skórze
Całostronicowy miedzioryt
Salvador DALI
21,240.00 złSalvador DALI
JOSEPH PLA, OBRES DE MUSEU, Dasa Ediciones, Barcelona, 1980
164 strony, 50 x 37 cm. Księga zawiera 22 całostronicowych, kolorowych litografii na welinie i 60 reprodukcji oraz płaskorzeźbę z brązu Dalego. Drewniana oprawa obita skórą, drewniane, oprawione w płótno pudełko.
Pierwsze wydanie w limitowanym nakładzie 250 egzemplarzy
W katalogu Michler-Löpsinger nr 1607
Cena uzyskiwana na aukcjach światowych 9000 $