452. Jadwiga RUSIECKA-KRAWCZYŃSKA

1,100.00

SOSNY, 1933

Akwaforta, papier; 18,5 x 24 cm (odcisk płyty)

Sygnowany ołówkiem pod ryciną; JR Krawczyńska Paryż 1933

Cena wywoławcza 300

Estymacja 400 – 500

Aukcja 218; 17.12.2022