024. R. SCHÖPS

700.00

ŻAGLOWIEC U WEJŚCIA DO PORTU

Olej, płótno; 48,5 x 35,5 cm

Sygnowany p.d.: R. Schöps / 1902

Cena wywoławcza 700

Estymacja 900 – 1000

aukcja 219, 28.01.2023

Aukcja 219. 28.01.2023