301A. TALERZ Z PARĄ PASTERZY POD OBELISKIEM, Saksonia, Miśnia, 2 poł. XIX – pocz. XX w.

1,500.00

Porcelana, farby naszkliwne, złocenie, śr. 23,7 cm

Sygnowany kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze; wyciskiem: 72; 8

Cena wywoławcza 1500

Estymacja 1800 – 2000

Aukcja 218; 17.12.2022