FILIŻANKA Z MOTYWEM AKANTU, Saksonia, Miśnia, poł. XIX w.

960.00

Porcelana, relief, różowa farba naszkliwna, złocenie, wys. 7 cm, śr. spodka 15,5 cm

Sygnowane kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze

Stan: spękanie szkliwa na dnie spodka