ŁYŻKA WAZOWA, Niemcy, Erfurt (?), XVIII/ XIX w.

2,950.00

Srebro, złocenie, drewno, dł. cłk. 40 cm

Puncowanie: E; gwiazdka

Wyryte: H H vi G v HB R