KOMPLET SZTUĆCÓW, Śląsk, Bielsko, S. Bachner, ok. 1900

3,540.00

Srebro, próba 3, stal (ostrza noży), waga bez noży 994 g

w składzie po 6 łyżek (21 cm), widelców (21 cm), noży (26 cm), łyżeczek (15,5 cm)

Puncowanie: w piecioliściu głowa Diany z literą A i cyfrą 3; szyszak; S.Bachner; na ostrzach: Hugo Moser Nachfolger Solingen

Pudełko sygnowane Jewelier S.Bachner Bielitz