3,540.00 zł
Srebro, próba 3, stal (ostrza noży), waga bez noży 994 g
w składzie po 6 łyżek (21 cm), widelców (21 cm), noży (26 cm), łyżeczek (15,5 cm)
Puncowanie: w piecioliściu głowa Diany z literą A i cyfrą 3; szyszak; S.Bachner; na ostrzach: Hugo Moser Nachfolger Solingen
Pudełko sygnowane Jewelier S.Bachner Bielitz