SIEDEM KOZIOŁKÓW POD SZTUĆCE, Polska, Warszawa, Fraget, XIX/XX w.

472.00

Plater na mosiądzu, dł. 10 cm

Puncowanie: Fraget

Jeden koziołek dobrany, puncowany: T.Groszkowski Galw