ZESTAW SZTUĆCÓW, Rosja, Petersburg, Gustav Magnus Okerblom, 1848

10,925.00

Srebro, próba 84, złocone, waga 1595 g

w składzie: 8 noży (21 cm), 7 łyżek (18 cm), 8 łyżeczek (15 cm), 8 widelców (17,5 cm), razem 31 sztuk

Puncowanie: G.O.; probierz Dymitr Ilicz Twerski, Д.Т. / 1848; 84;

Wyryty monogram WW