10,925.00 zł
Srebro, próba 84, złocone, waga 1595 g
w składzie: 8 noży (21 cm), 7 łyżek (18 cm), 8 łyżeczek (15 cm), 8 widelców (17,5 cm), razem 31 sztuk
Puncowanie: G.O.; probierz Dymitr Ilicz Twerski, Д.Т. / 1848; 84;
Wyryty monogram WW