KOMPLET SZTUĆCÓW NA SZEŚC OSÓB DEKOROWANYCH MOTYWEM WIEŃCA, Polska, Warszawa, Fraget, k. XIX w.
1,725.00 zł
Metal srebrzony, stal (ostrza), w składzie noże (dł. 21 cm), widelce (dł. 18 cm), łyżki (dł. 20,5 cm), łyżeczki (dł.14 cm) Puncowanie: FRAGET BM PLAQUE; na pięciu ostrzach: J. FRAGET