KOMPLET SZTUĆCÓW Z ROZETĄ NAD FESTONEM, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg i Fabryka Wolska, k. XIX w.

1,150.00

Mosiądz i biały metal srebrzony, stal (ostrza), w składzie: 5 noży (dł. 25 cm), 4 łyżki (dł. 22 cm), 12 widelców (dł. 21 cm), trzy łyżeczki (dł. 14,5 cm)
Puncowanie na 14 sztukach: FABR. WOLSKA korona; na 6: BR.HENNEBERGBM; na 4: BR.HENNEBERG, gwiazdka; na czterech ostrzach: GERLACH WARSZAWA