KOMPLET SZTUĆCÓW NA 9 OSÓB, Niemcy, Berlin, Humbert & Sohn, 1860

5,000.00

Srebro, próba 750, złocone, waga 1412 g, w składzie po 9 noży (dł. 20 cm), widelców (17,2 cm) i łyżek (18 cm)
Wyryty monogram JC
Puncowanie: 750 HUMBERT & SOHN; w kole niedźwiedź stojący z literą L; w kole D