SZEŚĆ KUBECZKÓW, Rosja, po 1958

1,200.00

Srebro, próba 916, wewnątrz złocone, waga 188,7 cm, wys. 5 cm

Puncowanie: 0TJ; 3, gwiazdka z sierpem i młotem; 916