TACKA i PIĘĆ SZKLANECZEK Z KOSZYCZKAMI, Włochy, XIX/XX w.

2,160.00

Srebro, próba 800, szkło bezbarwne szlifowane

waga srebra 283 g, tacka śr. 15,5 cm, szklaneczki wys. 4,7 cm

Puncowanie: 800, znak wytwórcy