13,800.00 zł
Srebro, próba 800, waga całkowita 2712 g
Mlecznik i cukiernica wewnątrz złocone, kość (izolatorki), dzbanek do kawy wys. 20,5 cm, dzbanek do herbaty wys.19 cm, mlecznik wys.11,5 cm, cukiernica wys. 9 cm
Puncowanie: AG; 800
Taca, Niemcy, Brema, Koch & Bergfeld, pocz. XX w.
32 x 47 cm
Puncowanie: M.W.BRANDT. / 61276; patera, 800, półksiężyc, korona