CZAJNIK, Austria, Wiedeń, V. Mayer & Söhne, pocz. XX w.
Srebro, kość (izolatorki) waga 1028 g, wys. 23 cm,

Puncowanie: skrzyżowane młotki na cokole, V.M.S; w pięcioliściu głowa Diany z cyfrą 3 i literą A

Base price 5175,00 zł