PARA KUBKÓW, Cesarstwo Rosyjskie, Kijów, Israil Zachodier, pocz. XX w.

402.00

Srebro, próba 84, waga 14,8 g i 16,9 g, wys. 43 i 45, śr 35 i 38 mm

Puncowanie pierwszego: ИЕЗ; 84, głowa w kokoszniku; drugiego: między dwoma medalami H / ИЕЗ; γ, głowa w kokoszniku, 84