DZBANUSZEK DO KAWY. Niemcy, Wilhelm Binder, Schwäbisch Gmünd, pocz. XX w.
Srebro, próba 800, waga 190 g, wys.17 cm
Puncowanie: 6897, półksiężyc, korona, 800, WTB

Base price 575,00 zł