MLECZNIK, Niemcy, poł. XIX w.
Metal srebrzony, kość (uchwyt), wys. 12,5 cm
Wyryte dwa herby rodziny Zitzewitz: dwugłowy orzeł, w klejnocie trzy pióra strusie; dwugłowy orzeł w koronach, w klejnocie siedem piór strusich
Puncowanie: 4

Base price 517,00 zł