DZBANEK, Polska, Warszawa, Fraget, 1841
Miedź, cyna srebrzone, wewnątrz złocone, drewno (uchwyty), wys.19 cm
Puncowanie w owalu: WARSZAWA FRAGET 1841
Pokrywka na zawiasie, dorabiana

Base price 1495,00 zł