6,000.00 zł
Srebro, próba 800
waga 914 g, wys. 9 i 15 cm
Puncowanie: A.P. 800, austriacka cecha importowa z lat 1901-1921
Stan zachowania: brak jednego izlolatorka.
Piękny zestaw w stylu włoskiej secesji: Stile Liberty.