SITKO DO HERBATY Z PODSTAWKĄ, Dania, XX w.

402.00

    Srebro, próba sterling, waga 73 g, wys. 4,3 cm, śr. 6,3 cm
    Puncowanie: HAND MADE | STERLING | 7P | C