TABAKIERKA, Austria, Wiedeń, poł. XIX w.

460.00

Srebro, próba 13, wewnątrz złocone; waga 58 g; 8 x 3 x 1,5 cm
Sygnowany: w owalu J H

Stan zachowania: jeden róg lutowany