WAZONIK, Austro-Węgry, Wiedeń, XIX/XX w.

460.00

Srebro, próba 3, waga 126 g, wys. 15 cm
Puncowanie: HS; w pięcioliściu głowa Diany z cyfrą 3 i literą A; w pięciokącie głowa psa z cyfrą 3 i literą A; głowa kobiety z cyfrą 3