PODSTAWKA DO FILIŻANKI W STYLU ART DECO, 1 poł. XX w.

345.00

Srebro, próba 3, waga 96 g, wys. 7,5 cm

Puncowanie: w owalu W, głowa kobiety w chuście, 3; w kole głowa kobiety w chuście