TACA, Polska, Warszawa, Fraget, 2 poł. XIX w.

2,645.00

Mosiądz srebrzony, 10,5 x 57,5 x 47,5 cm
Puncowana: 2; w owalu skrzyżowane młotki; ; w owalu FRAGET W WARSZAWIE; w owalu N; znak nieczytelny; w prostokącie GALW