920.00 zł
Cesarska Manufaktura Porcelany, Wiedeń, Austria, 1822
Porcelana, złocenie; wys.13,8 cm
Sygnowany: kobaltem podszkliwnie ul (trójdzielna tarcza) – znak manufaktury wiedeńskie | wycisk w masie – 822 | 54
Stan zachowania: 2 naprawione szczerbki, przetarcia złocenia.