Mlecznik

920.00

Cesarska Manufaktura Porcelany, Wiedeń, Austria, 1822

Porcelana, złocenie; wys.13,8 cm
Sygnowany: kobaltem podszkliwnie ul (trójdzielna tarcza) – znak manufaktury wiedeńskie | wycisk w masie – 822 | 54
Stan zachowania: 2 naprawione szczerbki, przetarcia złocenia.

SKU: 361146 Kategorie: ,