Papierośnica, lata międzywojenne

1,380.00

Srebro, emalia, pr. 900; waga 134 g.,10,7 x 7,5 cm,
Puncowana: C, flaga z literą B, 900
drobne ubytki emali.
Papierośnica wewnątrz złocona, na wieczku wykonany w barwnej emali obraz amazonki z koniem.

SKU: 361366 Kategorie: ,