Sztućce półmiskowe do ryb

288.00

Niemcy, 1. tercja XX w.

Trzonki srebrne; pr. 800, waga łączna 206 g, dł. 28 cm
Puncowane: półksiężyc, korona, 800, znak złotnika

SKU: 361360 Kategorie: ,