920.00 zł
Warszawa, J. Wolski, dwudziestolecie międzywojenne
Srebro pr. 3, złoto (aplikacje), wnętrze złocone, emalia na aplikacjach
Puncowana dwukrotnie: głowa dziewczyny z próbą 3 i literą W – Warszawa | JWolski w prostokącie – punca wykonawcy
Papierośnica z aplikacja-mi: czarny kot, monogram: AJ, imię: Lila, czte-rolistna koni-czyna. W oryginalnym pudełku z nazwą firmy: J. Wolski/ Marszałkowska 82.