TACKA, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Wilhelm Binder, pocz. XX w.

660.00

Srebro, próba 835, waga 153 g, śr. 20 cm

Puncowanie: 73186, półksiężyc, korona, 835 WTB